CTech | Ctech firması IDEF 2023’te yeni ürünlerini sergileyecek

Ctech firması IDEF 2023’te yeni ürünlerini sergileyecek

CTech | Ctech firması IDEF 2023’te yeni ürünlerini sergileyecek
3 Ağustos 2023

CTech Genel Müdürü Cüneyd Fırat, Defensehere.com’a verdiği röportajda, CTech firması olarak IDEF 2023’de 2 yeni ürünü tanıtacaklarını söyledi.

Cüneyd, şu şekilde konuştu:

“IDEF fuarında geniş katılımlı olarak yer alacağız. Birçok ürünümüzü orada sergileyeceğiz. Son bir yıldır Ctech ürünleri, Ctech stantlarında sergilenmiyor. Ctech’in işbirliği yaptığı çeşitli platform ve firmalarda Ctech ürünlerini kendi ürünleri ile bilirlikte sergiliyorlar. IDEF’te bunların örnekleri yer alacak. Bunların sayısı da artıyor. Özellikle IDEF için tabi ki Ctech’i takip edenler için zaten bizim uydu haberleşmede, Ufuk Hattı Haberleşme konusunda, çeşitli versiyonlarını yaptığımızı biliyor. Ama özelikle IDEF sırasında biz bu yıl iki farklı ürünümüzü lanse edeceğiz.”

Kesintisiz haberleşme konsepti

“Mevcut ürünlere ek olarak, kesintisiz haberleşme konsepti adı altında üretilen ürünlerinde IDEF’te yer alacak. Kesintisizi olarak haberleşme konsepti adı altında ortaya koyduğumuz çalışma ile muhtelif kanalları bir araya getirerek, tek bir kanal gibi kullanmaya elverişli olan bu haberleşmenin gerçekten kritik manada kritik haberleşmenin sürekliliğini sağladığının örneklerini Türkiye’de yaptık çok iyi yürüdü. Aynı anda hem uydu haberleşme kanalı hem Ufuk Hattı Haberleşme Kanalı hem GSM kanalı birlikte kullanılabiliyor. Bunu insansız deniz araçlarında gösterdik, şimdi de diğer platformalar yaygınlaşması ile ilgili talepleri almaya başladık. Bunu aslında en geniş manada IDEF sırasında inşallah lanse edeceğiz.”

Mini link olarak yeni ürün ailesini tanıtılacak

“Bununla birlikte yine ürün ailemize mini link olarak ifade ettiğimiz, bizim bu konuda Mesh teknolojiyi kullanan ki bu konuda çok talep var ülkemizde. Çünkü bildiğiniz gibi platformların sürü halinde kullanımı konsepti yaygınlaşıyor. Bu da sürü kullanımı konseptine uygun bir haberleşme çözümü bu ailemizi de IDEF’te lanse ediyor olacağız bizi takip edenler bizim ürünlerimizi kullanan tüm kullanıcıları paydaşlarımızı IDEF’te inşallah bunları görüşme üzere standımıza bekliyoruz.”