CTech | CTech firması Uluslararası Uzay Kongresi (IAC) Bakü’de

CTech firması Uluslararası Uzay Kongresi (IAC) Bakü’de

CTech | CTech firması Uluslararası Uzay Kongresi (IAC) Bakü’de
3 Ekim 2023

Savunma ve Havacılık, Telekom, yayıncılık ve siber güvenlik alanlarında faaliyet gösteren CTech firması Uluslararası Uzay Kongresi (IAC) Bakü’de 106-202 nolu stantta ürün ve kabiliyetlerini sergiliyor.https://www.defensehere.com/tr/ctech-firmasi-uluslararasi-uzay-kongresi-iac-bakude-urun-ve-kabiliyetlerini-sergiliyor

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de, Türkiye Uzay Ajansı’nın (TUA) platin sponsoru olduğu 74. Uluslararası Uzay Kongresi başladı. Etkinliğe, CTech firması da katıldı. Firma, kongre kapsamında çeşitli görüşmeler gerçekleştirecek. Yeni ürünlerini ve sistemlerini ise son kullanıcılara gösterecek.

CTech’in, Uluslararası Uzay Kongresi’ne (IAC) katılımıyla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden şu ifadeler kullanıldı:

“Uluslararası Uzay Kongresi (IAC) Bakü Fuarı’nda yerimizi aldık. Dünyanın dört bir yanından gelen uzay meraklıları ve uzmanlarla buluşmak için sabırsızlanıyoruz! Teknolojik yeniliklerimizi, uzay projelerine dair çözümlerimizi paylaşacağımız heyecan dolu bir etkinlik olacak. Bizimle birlikte bu muhteşem keşif yolculuğuna katılın!”

Uluslararası Uzay Kongresi (IAC) Bakü fuarına katılan Türk firmalar SAHA İstanbul bünyesinde bulunan Milli Uzay Endüstrisi Komitesi firmaları ile Türkiye pavilyonunda yer alıyor.

74. Uluslararası Uzay Kongresi-IAC

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de, Türkiye Uzay Ajansı’nın (TUA) platin sponsoru olduğu 74. Uluslararası Uzay Kongresinin (International Astronautical Congress- IAC) açılışı gerçekleştirildi. 135 ülkeden 5 binden fazla katılımcının yer aldığı kongre kapsamında uzay ve teknoloji alanındaki şirketlerin sergisi de düzenleniyor.