CTech | CTech, 5G Summit Turkey etkinliğine katılacak

CTech, 5G Summit Turkey etkinliğine katılacak

CTech | CTech, 5G Summit Turkey etkinliğine katılacak
16 Haziran 2023

Savunma, güvenlik, havacılık, uzay, telekom ve yayıncılık alanında faaliyet gösteren CTech Bilişim Teknolojileri, 5G teknolojilerinin geleceğinin masaya yatırılacağı “5G Summit Turkey” etkinliğine katılacak.

CTech’in gümüş sponsor olarak katılacağı etkinlik, 4 Mayıs’ta Ankara’da, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu binasında düzenlenecek.

SkyARX Ka 12, KRYPTOS, MOBİL IOT AĞ GECİDİ VE VİDEO AKTARIM CİHAZI (MOBIOT), MODEO LIVE MOBİL CANLI YAYIN CİHAZI, 60GHZ RADYO LİNK TERMINALİ ve UFUK-FO80HDX 80GHZ RADIO LINK ürün ve hizmetlerini sergileyecek CTech, etkinlik kapsamında çeşitli görüşmeler gerçekleştirecek.

Etkinlik, Türkiye ve dünyanın dört bir yanından C+ level yöneticilerini, inovasyon ve teknoloji başkanlarını, telekom sağlayıcıları, start-up’ları, orijinal ürün üreticilerini, kamu, otomotiv, operatör sektör ve üst düzey yöneticilerini buluşturacak.

“5G Summit Turkey” etkinliğinde, alanında uzman konuşmacılarla “5G ile neler yapabiliriz?”, “5G dünyasında büyük veri ve yapay zekâ nasıl şekillenecek?”, “Hangi yeni ekosistemler oluşacak?”, “Siber güvenlik neden daha önemli hale gelecek?” gibi birçok sorunun da yanıtlanması hedefleniyor.

Uluslararası düzeyde 300’ün üzerinde üst düzey yöneticinin 5G’nin geleceğini konuşacağı etkinlikte, 25’ten fazla sergi alanı kurulacak.

Etkinliğe ilişkin detaylara “5gsummitturkey.com/tr” adresinden ulaşılabiliyor.