CTech | Hakkımızda
CTech | Hakkımızda

SAVUNMA VE HAVACILIK, TELEKOM VE YAYINCILIK, SİBER GÜVENLİK

C Tech Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. (CTech) 2005 yılından bu yana; Savunma ve Güvenlik, Havacılık ve Uzay, Telekom ve Yayıncılık alanlarında Aviyonik Sistemler ve Haberleşme, Siber Güvenlik ve Modelleme-Simülasyon teknolojilerinde kamu, özel sektör ve yurt dışındaki muhtelif paydaşlarına ürün ve çözümler sunmakta ve çeşitli projelerin yükleniciliğini yapmaktadır.

2018 yılında Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş.’nin (TUSAŞ) bir iştiraki haline gelen ve bu gelişme sonrasında hızla büyümeye devam eden CTech’de, bugün, çoğunluğunu alanında uzman mühendislerin oluşturduğu 200’den fazla personel çalışmaktadır. CTech’in merkez ofisi, İstanbul Kurtköy’deki Teknopark İstanbul kampüsünde yer almaktadır. Ankara ofisi ise Bilkent’teki Cyberpark kampüsünde bulunmaktadır.

Paydaşlarına katma değerli ürün ve çözümler sunma vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren CTech’in; mühendislik ofisleri dışında, İstanbul’da; temiz oda, dizgi atölyesi, elektronik laboratuvarı, sistem entegrasyon test laboratuvarı, depo ve üretim holüyle birlikte toplamda 4.000 metrekarelik altyapısı bulunmaktadır.

CTech | Hakkımızda

Yenilikçi Ürün ve Çözümler Geliştirme Misyonu

CTech | Hakkımızda

İŞTİGAL ETTİĞİMİZ ÜLKELER